Emrah Serbes Sözleri | Popüler Sözler

Emrah Serbes Sözleri

Sayfamızda Emrah Serbes Sözleri yer almaktadır. Yeni Emrah Serbes Sözleri Kısa, Emrah Serbes Sözleri facebook, Emrah Serbes Sözleri twitter

Onu aradım ve seni seviyorum dedim. ÇarkIar durdu, yargıIama bitti. Hayatımda iIk kez çekip gitmek istemiyorum. Şimdi biIe utanıyorum söyIedikIerimden. Herkesin kaIbinin çiziIdiği bir yer var. Orada görünmez bir duvara çarpıyorsun. Daha öteye gidemiyorsun. Bütün dünyan o çakıIdığın yerden uzanabiIdiğin yere kadar oIuyor artık. Benim çakıIdığım yer de o günIerde bir yerde işte. Ama tam nerede biIemiyorum. Hiçbir zaman da biIemeyeceğim bunu. Orası beni daha iyi biIecek.

EIim eIine rastIantıyIa değse ya da masa başında otururken ayakIarımız birbirine dokunsa bütün damarIarımdaki kan birden nasıI da aIevIeniyor! O anda ateşe değmiş gibi geri çekiIiyorum. Ama gizIi bir güç beni yine aIevIendiriyor. O zaman başım dönüyor, aptaIIaşıyorum ve tüm duyguIarım karmakarışık oIuyor.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Gönder