Ayla Değer Kreş – Yenimahalle Kreş

Kreşimizin Çocuğa Bakışı
            Kreş çalışan ebeveynler için günümüzde büyük bir sorunu çözmektedir.  Temel felsefemizde, çocuk her şeyin başında görülmektedir. Merkezdeki yer her zaman ona aittir. Biz çalışmalarımızı buna göre yapar buna göre şekillendiririz.

          Çocukları her zaman çok sever aynı zamanda onlara saygı ile de yaklaşırız. Çocuk beyni boş olduğundan gelişime yeniliğe, farklılıklara her zaman ilgi duyar, hemen de kabullenir. Bizde bundan dolayı içlerindeki cevherlerin açığa çıkması ve maksimum verim alabilme gayreti içerisindeyiz. Temelinde insan yetiştirme bilinci ve hassasiyeti olan Yenimahalle kreş bu düşüncelerle sürekli olarak çalışmakta, gelişmekte ve sürekli en iyi olma gayreti içerisinde hareket etmektedir. Yenimahalle kreş olarak vizyonumuzu şekillendiren bu duygulardır.

       Bu işe gönül vermiş eğitimini almış ama temeli çocuk sevgisi ve muhabbeti ile yoğrulmuş profesyonel ekibimiz ile çocuklarınızın daima yanındayız. Önceliğimiz insan yetiştirme ve sevgi odaklı yaklaşım olduğundan çocuğunuzu en içten şefkat ve merhametle kucaklıyoruz.

Kreşin Çocuğunuza Sundukları Nelerdir?

            Eğitim metodu olarak, görsel ve işitsel dokümanlar, çocuğunuzu sıkılmaması için oyuncaklar ve teknik olarak tam hizmet aşkı ile emek vermekteyiz. Kreşimizdeki sıcaklık içtenlik, sevgi ve empati algımızla çocuğunuz aile ortamını bulacak ve hiç eksiklik çekmeyecektir.

Çocuğun Sağlık ve Güvenliği  

Çocuklarınızın güvenliği, sağlığı ve beslenmesine verdiğimiz özeni göreceksiniz. Bu sayede en ufak bir şüphe duymadan gönül rahatlığı ve huzuru ile çocuğunuzu bize emin ellere teslim edeceksiniz. Bütün bunların temelinde erek olarak çocuğunuzun en iyi birey olarak yetiştirilmesi düşüncesi yatmaktadır.

       Çocuğunuz farklı alanlarda sunduğumuz desteklerle kendisini sürekli geliştirecek ve kolektif bir kimliğe bürünecektir.
Biz şunun farkındayız çocuk bir eserdir; bu eserin ne kadar iyi donanırsa hem aileye topluma ve ülkemize ne kadar faydalı olacağı aşikardır.